Vnitřní prostory sportovního centra

Virtuální prohlídka
Sportovní hala

Sportovní hala

Sportovní halu lze využít pro basketbal, volejbal, tenis, florbal a další aktivity. Rozměr sportovní haly je 18 x 36 metrů, ochoz pro diváky s kapacitou 200 osob, denní i umělé osvětlení. Pořádáme soutěže mezinárodního charakteru, ale i podnikové soutěže sportovních kolektivů. Od léta 2020 nová palubovka!

Tělocvična

Tělocvična

V tělocvičně si můžete zahrát nohejbal, volejbal, badminton, stolní tenis, ale také mnoho dalších sportů. Máme kompletní vybavení pro šerm (6 planšů) včetně signalizačních zařízení. Pro ženy je připraven P-class, aerobic, step aerobic. Rozměr tělocvičny je 12 x 24 metrů.

Fitness – posilovna

Fitness – posilovna

V posilovně sportovního centra Brandýs nad Labem si můžete zacvičit na 22 špičkových posilovacích strojích firmy GALAXY. Zajišťujeme odborný dohled zkušených trenérů.

Můžete si u nás zakoupit občerstvení a některé pomůcky ke cvičení.

Provozní doba posilovny

Pondělí–neděle: 9–21.00 hod.

Plavecký bazén

Plavecký bazén

Bazén má délku 25 metrů a 3 plavecké dráhy se startovacími bloky. Půjčujeme koupací čepice a plovací desky. Bazén lze využít pro rekreační plavání. Pro výuku plavání je bazén možné pronajmout. 

Střelecký tunel

Pro návštěvníky je připraveno 5 oddělených střeleckých stání se zobrazením terče na TV monitoru s délkou dráhy 25 metrů. Střelba probíhá pod dohledem zkušených instruktorů. Na výběr jsou různé typy terčů. Zbraně zapůjčujeme (revolver, pistole), střelivo lze u nás zakoupit. Zajišťujeme také střelecké soutěže včetně vyhodnocení výsledků.


[ ^ k obsahu ^ ]